Підбираємо модель весільної сукні під тип фігури

Звичайно, у тих, хто "складений" за принципом «пісочного годинника» і може похвалитися ідеальними формами, вибір необмежений. Але таких - меншість. З цієї статті ви дізнаєтеся, як визначити тип своєї фігури і підібрати відповідно з ним «правильний» силует весільної сукні, який приховає всі недоліки і підкреслить переваги.

Спочатку визначимо тип фігури.

Груша: Вузькі плечі, широкі стегна.
Яблуко: Однаковий об'єм грудей талії і стегон з плавною лінією
Пісочний годинник: Вузька талія, однаковий об'єм грудей і стегон
Прямокутник: Приблизно однаковий об'єм грудей, талії і стегон
Перевернутий трикутник: Плечі і бюст ширші стегон

Розповімо про моделі детальніше.
1. А-силует: Облягаючий верх і помірно розширений низ з плавним переходом створюють силует, що нагадує букву А. Підходить під всі типи фігури, спритно коригуючи будь-які особливості статури.

2. Пишне: Відрізняється дуже пишною спідницею. Підходить під всі типи фігури , окрім «яблука», так як талія в даному випадку звертає на себе багато уваги. Крім того, пишна сукня не рекомендується мініатюрним нареченим, так як візуально скорочує ріст.

3. Пряме: Плаття прямого силуету повторює і підкреслює лінії тіла. Рекомендується виключно добре "складеним" нареченим з фігурою типу «пісочний годинник».

4. Грецьке: Силует м'яко повторює лінії тіла, трохи розширюючись донизу. Головна особливість таких суконь - завищена талія. Вони підходять під будь-який тип фігури і успішно приховують повноту в області талії, живота і стегон, якщо вона є.

5. Русалка: Плаття відрізняється спідницею, що розширюється донизу в районі коліна (іноді трохи вище або нижче). Підходить «пісочним годинникам» і «грушкам», але тільки в тому випадку, якщо у них немає зайвих об'ємів в районі талії, стегон і сідниць, так як «русалка» акцентує увагу саме на них.