Про нас

Весільні сукні (колекції 2016 року від дизайн-студії весільної моди "Флердоранж") вирізняє витончений смак, оригінальність стилю, та висока якість тканин. Без сумніву, Ви знайдете весільну сукню, що відповідатиме Вашому стилю та високим стандартам весільної моди. Саме втіленням вишуканого смаку, яскравої індивідуальності, неперевершена якість виконання та багатство фактури — це складові грандіозного успіху весільних суконь від "Флердоранж". Кожна весільна сукня це є неповторне творіння високої моди.

 

Завдяки нестандартному підходу до використання таких традиційних елементів розкоші як тафта та тонкі французькі мережива ця колекція суконь є абсолютно ексклюзивна для наречених які залишаються романтичними та ніжними паннами. Ми впевнені в тому, що перше знайомство з чарівною колекцією 2016 року викличе бажання завітати до студії весільної моди "Флердоранж" де професійні консультанти не тільки допоможуть приміряти сукню, але й підібрати потрібні аксесуари ручної роботи, майстрів високого класу, відчути ніжний дотик тонкого шовку, органзи, мережива. Ми прагнемо створити ваш образ красивим, незабутнім.

 

Весільний салон "Флердоранж" пропонує в широкому астортименті весільні сукні від дизайн-студії "Флердоранж" та весільні аксесуари: фати, біжутерію, діадеми, рукавички, накидки.