Як вибрати весільну сукню по фігурі

Те, що головним атрибутом будь-якого весілля є весільна сукня ні для кого не секрет. Адже кожна дівчина, яка мріє про весілля, уявляла себе завжди у весільній сукні.

Тому, вибір весільного плаття - це ключовий момент підготовки. Але як визначитися і не розгубитися у величезному виборі? Адже пропозиція просто величезна!

Зараз є можливість не тільки купити готову сукню, але і пошити весільне плаття на замовлення. Щоб не потонути у величезному виборі і звузити коло пошуків, для початку потрібно визначитися з твоєю фігурою. Наше завдання - вибрати весільну сукню по фігурі. Отже, що ми маємо?

1. Тип фігури «А» або «Груша».

Округлі пишні стегна, значно більші в порівнянні з обхватом розміру плечей і досить тонка талія.

2. Тип «V» або «Перевернутий Трикутник».

Цей тип фігури передбачає маленькі груди, осину талію, невеликі стегна, довгі ноги і широкі непропорційно фігурі плечі.

3. Тип «Х» або «Пісочний Годинник».

Цей тип фігури вважається ідеальним, всі пропорції жіночого тіла дотримані - об'єм стегон дорівнює об'єму плечей, при цьому чітко окреслена талія.

4. Тип «О» або «Яблуко».

Даний тип фігури поєднує в собі стрункі ноги і стегна, і повну відсутність талії.

5. Тип «Н» або «Прямокутник».

Даний тип фігури характеризується практично однаковими об'ємами плечей, талії і стегон.

Існує всього шість силуетів весільного плаття. Зараз ми дізнаємося, який тип підійде саме тобі.

1. Бальна весільна сукня, або силует принцеса.

Бальна весільна сукня відрізняється пишною спідницею, яка починається безпосередньо з талії. Форма такої сукні тримається за рахунок підспідничника і кріноліну. Таке плаття більше пасуватиме нареченим середнього і високого зросту. Ідеально підкреслить груди і талію, а також приховає повні стегна у дівчат з фігурою "груша". Струнким дівчина, з фігурою "прямокутник", візуально додасть об'єму в стегна. Фігуру "перевернутий трикутник" зробить більш пропорційною. На дівчатах "Пісочний Годинник" буде дивитися ідеально.

2. А-силуетна весільна сукня або А-лінія.

Весільні сукні А-силуету отримали свою назву тому, що форма спідниці нагадує букву А. Облягаючий ліф і спідниця, що розширюється до низу. Весільні сукні А-силуету надягають з підспідничником і / або криноліном. А-силует чудово підходить дівчатам з різними формами. Таке весільне плаття підійде для будь-якої фігури. Невисока наречена стане візуально вищою, а повна - більш стрункою. Плаття приховає повні стегна під спідницею або за рахунок щільної тканини, яка не облягає нижню частину тіла.

3. Пряма весільна сукня.

Цей тип весільного плаття облягає стегна і далі струменить вниз по прямій лінії. Такі сукні одягаються без кринолінів. Цей фасон весільного плаття підходить тільки для фігури "пісочний годинник". І не важливо, якого Ви розміру - 40-го чи 54-го. Головне, щоб фігура була пропорційна. Це плаття підкреслює три лінії - грудей, талії і стегон.

4. Грецька весільна сукня або весільна сукня Ампір.

Грецькі весільні сукні відрізняються завищеною талією. За рахунок цього ідеально підходять для вагітних дівчат. Найчастіше весільні сукні Ампір виготовляються з повітряного шифону, що надає їм надзвичайну легкість. Плаття такого крою справжня знахідка для дівчат з фігурою "яблуко", тому що приховають талію і підкреслять груди, а так само для вагітних дівчат.

5. Весільна сукня русалочка або рибка.

Весільне плаття облягає фігуру аж до колін і різко розпускається віялом до низу. Це плаття призначене для дівчат, охочих підкреслити всі достоїнства своєї фігури. Весільна сукня "Русалочка" підійде тільки струнким пропорційним нареченим зросту вище середнього. У решти типів фігури воно покаже всі недоліки, на фоні яких гідності загубляться.

6. Короткі весільні сукні.

Назва говорить сама за себе. Це плаття з облягаючим ліфом і спідницею вище або трохи нижче коліна. Ідеальний варіант для дівчат, які хочуть похвалитися стрункими ніжками. Так само до цієї категорії весільних суконь відносяться короткі сукні зі шлейфом. Плаття такого фасону підійдуть будь-якій нареченій, але тільки за однієї умови. У дівчини повинні бути стрункі ніжки!