Як обрати весільну сукню. Вибираємо весільне плаття!

Весілля - одна із найяскравіших подій у житті жінки. Багато дівчат з дитинства малюють у своїй уяві всі найменші аспекти цієї події, ну а найголовніше, звичайно - весільну сукню.

Якщо ви вже намітили дату весілля, то зараз саме час почати переглядати каталоги весільного одягу. Завдяки Інтернету, зараз це доступно практично кожному - було би бажання. Варіантів весільного вбрання може бути безліч - плаття зі шлейфами, скромні вузькі, пишні з безліччю спідниць, довгі і короткі, білі або ж кольорові - кожне плаття відповідає місцю проведення весілля, традиціям родин майбутніх нареченої і нареченого, особистим уподобанням.

Але сукню недостатньо вибрати - її треба і приміряти. Виберіть кілька весільних салонів і відвідайте їх, щоб приміряти всі моделі, які вам сподобалися, і подивитися, так би мовити, "вживу". І так, ви вибрали кілька салонів і готові відвідати їх. Непогано, якщо ви виділите для цього цілий день. А можливо доведеться і не один. Заздалегідь подзвоніть в салон і довідайтеся час його роботи. Скільки плать зможуть приміряти вам консультанти, якщо ви не готові купити плаття сьогодні. Щоб уникнути неприємних ситуацій, краще відразу попередити продавців, що ви не маєте наміру купувати плаття відразу ж. Якщо при цьому продавці втратять будь-який інтерес до вас - не варто затримуватися в такому салоні. Адже при гарному обслуговуванні ви можете і передумати, побачивши саме ту сукню, про яку мріяли, і купити її.

Варто знати, що вас можуть попросити стерти губну помаду, і навіть тональний крем. Самі розумієте, адже ви і самі, швидше за все, не хочете після примірки оплачувати чистку сукні.... Тому краще в цей день обійтися мінімумом макіяжу.

Чудово, якщо ви попередите продавців, яку суму ви готові витратити на сукню, і яку на весільні аксесуари. В одному салоні можуть бути представлені сукні різних виробників і за різними цінами. А продавці допоможуть підібрати ту сукню, ціна якї вас влаштує.

При примірці одягайте сукню так, як вона буде сидіти на весіллі - корсет затягуйте, ґудзики і "блискавку" защіпайте - не піддавайтеся на вмовляння продавців, що "усе сяде по фігурі". Переконаєтеся в тому, що вам зручно в сукні. Якщо при примірці вам не комфортно - плаття великувате, мале, вставки знаходяться не там, де повинні знаходитися - відмовтеся від покупки - плаття повинне радувати, а не давати додатковий привід для занепокоєння - чи не розшнурується корсет, чи не розійдеться "блискавка"...

Якщо ви приміряли всі плаття, що хотіли, але не знайшли свого, а продавець наполегливо просить вас надягти плаття, що нічим не заслужило на вашу увагу - уступіть, примірте! Примірка - тяжка праця, насамперед, для продавця, він не буде стомлювати вас заради свого задоволення. І може виявиться, що саме ця сукня - та, у якій ви підете під вінець. Так нерідко буває.

Решту аксесуарів до плаття (біжутерію, рукавички, фату, сумочку, палантин і т.ін.) найкраще підібрати в тому ж салоні, інакше може статися так, що підібрати необхідне буде надзвичайно складно.
Якщо ви визначилися з сукнею, може виявитися, що вам знадобиться друга примірка. Примірка з весільним взуттям. Так можна визначити, чи не буде воно вам задовге? Багато салонів пропонують припасування по довжині.

Є ще один спосіб трохи скорегувати довжину. Якщо ваше плаття одягається на кринолін, то в залежності від кількості кілець у ньому можна злегка скорегувати пишність, а відповідно і довжину. Так, наприклад, якщо ви приміряли плаття "вашої мрії" у салоні на кринолін з 5 кілець, і воно виявилося вам трохи коротке, спробуйте приміряти його з криноліном на 3 кільця. Троши зменшиться його пишність, зате воно стане довшим.

Трохи про ціну. Якщо ви хочете придбати імпортне плаття виробництва Франції, Італії, Іспанії, то приготуйтеся заплатити значну суму. Такі сукні з нових колекцій дешевими не бувають! Усе, що дешевше 900 у.е., зроблено не в цих країнах. Бувають правда розпродажі колишніх колекцій. Але ж не головне - де зшите ваше весільне плаття. Головне, наскільки воно якісне, відмінно скроєне і зшите.

Якщо ви невисокого росту, то вам підійде глибокий виріз, висока талія в стилі ампір, короткий рукав, або його відсутність, довгі рукавички, каблуки і ви будете здаватися вище.

Якщо ваш ріст навпаки вищий за середній, а ви хочете здаватися нижче, то вам потрібні занижена талія із широким поясом, пишні рукави, фасон що облягає.

Якщо ви худенька, але хочете здаватися трохи "повнішою", то вибирайте моделі із сатину, вельвету або муару з пишними спідницями, рукавами, воланами і мереживами.

Якщо ви чарівна пампушечка, але хочете виглядати на весіллі стрункішою, то уникайте моделей і тканин,, які обтягають, мереживних воланів і пишних рукавів.

Дуже великий бюст візуально зменшить V-подібний високий виріз, а от стилю ампір уникайте - він збільшує груди.

Якщо сідниці трохи більші, ніж вам хотілося б, то вибирайте сукню з довгою спідницею. Верхня частина плаття (корсаж) повинна бути цікавою, що виділяється, щоб привернути до себе увагу і відвернути її від нижньої частини. Оригінальний виріз горловини зробить те ж, а поздовжні лінії в області талії допоможуть вам виглядати стрункішою і вищою. Ваші вороги: прямі спідниці, але і надмірно пишні і об'ємні теж з ними заодне.

Якщо у вас навпаки - сідниці не великі, але широкі плечі, то і зробити треба все навпаки. Спідниця повинна бути пишною, з оригінальною обробкою, а виріз корсажа - невеликим. Прості рукави підкреслять природну лінію плечей. Ваші вороги: вузька спідниця і глибокий виріз корсажа.

Не беріть з собою більше двох подружок - потоните у суперечливих думках. І при двох голова заболить.